7 ја следат оваа компанија


Мулти-Функциски ласерски принтер Pantum M6609nw

6030 ден.

Шифра:

pr.pantum.6609nw

Опис

Спецификации:

 • Print speed: 22ppm (A4) / 23ppm (Letter)
 • Resolution (print, copy & scan): 1200 × 1200 dpi / 400x200 dpi (fax)
 • First print out time: Less than 7.8s
 • Processor: 600 MHz
 • Memory:256 MB
 • Duplex mode: Manual
 • Connectivity: High-speed USB 2.0
 • Net: 10/100 Base-TX
 • WiFi: IEEE  802.11b/g/n

Копирање:

 • Copy speed: 22cpm (A4) / 23cpm (Letter)
 • First copy out time: Less than 12 seconds
 • Zoom: 25% - 400%
 • Max. copy pages 1 - 99 pages
 • Additional function ID copy, Receipt copy, N-up copy, Clone copy

Скенирање:

 • Scanner type: Flatbed+ADF
 • Max. scan size: 216 x 297mm (Flatbed) , 216 x 356mm (ADF)
 • Output function: Scan to E-mail, PC, FTP,
 • Color scanning: Yes
 • ADF Capacity: 35 pages

факс: 

 • Fax type: Mono
 • Modem Speed: 33.6Kbps
 • Memory: 650 pages
 • Coded system: MH / MR / MMR / JBIG
 • Compatibility: ITU-TSG3
 • Fax Feature: PC-FAX、Junk Fax Numbers、Multi-send、 Fax Forwarding、 Quick-Dial、 group dial、Delayed Send 、 Auto Redial、 Auto Receive、Auto Reduction、Mobile fax
 • Paper input capacity:150 pages
 • ADF capacity: 35 pages
 • Paper output capacity: 100 pages
 • Media type: Plain, Thick, Transparency, Cardstock, Label, Envelope, Thin
 • Media size: A4,A5,A6,JIS B5,ISO B5,B6, Letter, Legal, Executive,Statement, Monarch envelope, DL envelope,C5 envelope,C6 envelope,NO.10 envelope, Japanese Postcard,Folio,O‑cio,Big 16k, 32k,16k,Big 32k,ZL,Yougata4, Postcard, Younaga3, Nagagata3, Yougata2

Карактеристики:

 • Dimensions:(W×D×H) 417x305x301mm(16.4''×12.0''×11.8'')
 • Weight: (with cartridges) 8.5Kg (18.7lb)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Време потребно за достава: 3-8 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на телефоните: 075 305 965 ; 389 2 3092 958 ; 389 2 3092995
 • Види ја продавницата на "Mojtoner.mk" овде
 • Исклучок од бесплатната испорака за нарачки над 1500 денари, претставуваат нарачки кои содржат хартија (поради големата тежина), како и одредени видови ИТ опрема (поради волуменот или специфичните технички карактеристики).
 • Во такви случаи, МОЈТОНЕР.МК се обврзува да обезбеди најповолна понуда до купувачот. Во овој случај доставата ја плаќа купувачот при доставувањето.
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Mojtoner.mk"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Mojtoner.mk / Аполо

Mojtoner.mk е специјализирана интернет продавница на АПОЛО ДООЕЛ Скопје, за продажба на оригинални и компатибилни тонери, кертриџи, рибони и сите други потрошни принтерски материјали.

Од дома, од работа или во движење, Mojtoner.mk Ви нуди удобно, сигурно и лесно купување на голем асортиман производи.

Во нашето портфолио ќе најдете најголем избор на оригинални и компатибилни тонери, кертриџи и други потрошни принтерски материјали, принтери, друга ИТ опрема, услуги на сервис и изнајмување на принтери.

Погледнете ги и останатите производи кои Ви се достапни.

МАРБО

Марбо претставува колекција за 100% природна нега на косата.
Препаратите се направени од 100% чисти билни екстракти кои имаат моќно дејство и многу брзи и видливи резултати.
Поддржани од дерматолозите, производите Марбо се присутни веќе 30 години во EX – YU, сега и во Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.