- 31%

Мулти масажер + 1 година гаранција

2900 ден.

1990 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 11 Различни додатоци: Тајната на неговата делотворност е во 11-те различни додатоци со посебни и различни функции за: опуштање од напнатост, вкочанетост и болка, стимулирање на разградување на масните наслаги под кожата, обликување на телото, нега на кожата и зголемување на нејзината пропустливост како и отстранување на веќе постоечкиот целулит и зацврстување на мускулите
 • Специјална вибрациона масажа: Системот од вибрации во комбинација со топлинската терапија преку инфрацрвени зраци овозможуваат ефикасна масажа на целото тело за подобрување на крвната циркулација и опуштање на сите болни и вкочанети подрачја. Интензитетот на вибрација се прилагодува на 6 нивоа. Со негово користење може да добиете квалитетна масажа или да ги стопите вишокот килограми и да изгледате посамоуверено. Вашето тело ќе ви биде благодарно а Вие ќе го чувствувате тоа
 • Мултифункционален: Масажерот може да го користите на сите делови од телото, вклучувајќи ги и најтешко достапните места со помош на долгата рачка за држење. Лесен и едноставен за користење, вклучете го во струја, регулирајте ја јачината на масажата и уживајте
 • Практичен за употреба, било каде и во било кое време: Сместете се удобно и уживајте во вибрационата масажата. Предностите кои ги поседува овој масажер се во тоа што е удобен и едноставен за употреба, модерен, компактен и лесно пренослив со голем број функции кои го прават незаменлив во Вашето секојдневие. Доволни се само 10 минути секојдневна масажа за релаксирање и подобрување на циркулацијата

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.