39 ја следат оваа компанија


img

- 11%

11% попуст на мултифункционален блендер ELECTROLUX ESTM6500 + 2 години гаранција

4500 ден.

3990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 700W
 • Должина на кабел 1,8м
 • Регулатор за брзина
 • Турбо функција
 • Иноксен долен дел на рачниот миксер
 • Додатен дел за мешање
 • Сад кој спречува прскање
 • Дополнителен делови
 • Пасира
 • Сад за мерење
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Црна боја

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.