Мултифункционален џебен нож - алат (рапаво и остро сечило, штрафцигер, отворач за шишиња и конзерви, линијар и компас) цена 99 ден.

99 ден.

Преостанато време

Купени:

12

Шифра:

000 687
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

Мултифункционален џебен нож - алат (облик и големина на визит карта)

 • рапаво сечило
 • остро сечило
 • штрафцигер
 • отворач за шишиња
 • отворач за  конзерви
 • линијар и компас
 • неограничена употреба!

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.