Мултифункционален трокут XF 6889

690 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 500 лумени
 • Моќност: 10 W
 • Соларна светлина
 • Димензии на производот: 18 x 18 x 4cm
 • Тежина на производот: 346g
 • Материјал: ABS, алуминиум, пластика
 • Три режими: oсветлување, трепкање брзо, трепкање бавно (боја на осветлувањето: црвена и бела)
 • Производот содржи: USB кабел за полнење
 • Работа на батеријата: 5-8 часа
 • Прилагодлив ударник за прицврстување за светло за стоење и рачка за висење

Совршен за вашиот секојдневен живот, наменет за вашиот дом, работилница, област на катастрофи, риболов, планинарење и други намени.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 01.11.2019 до 08.11.2019

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.