55 ја следат оваа компанија


img

- 86%

Мултифункционална пластична четка

70 ден.

10 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000846

Опис

Карактеристики на производот:

  • x 1 мултифункционална четка
  • Материјал: пластика
  • Лесна за употреба
  • Димензии на четка: 13 x 6cm
  • Боја: сина

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.