Team Basement на нова локација! До 55% попуст на месечна членарина за мултифукционален фитнес тренинг (4 пати неделно + 2 дена open gym) во Team Basement

img

Цена од

1250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2800 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1550 ден.

Купени: 54

 • Спортски центар Јане Сандански, Скопје (во склоп на олимписки комитет)

  Одведи ме таму

  076 222 332

  [email protected]

Добивате

Месечна членарина за едно лице за мултифукционален фитнес тренинг во група по избор (4 пати неделно + 2 дена open gym)

Опции на понудата:

Понеделник-среда-петок (07:00-08:00), сабота (10:00-11:00) 2,800 ден. 1,390 ден.
Понеделник-среда-петок (08:15-09:15), сабота (09:00-10:00) 2,800 ден. 1,250 ден.
Понеделник-среда-петок (16:00-17:00), сабота (09:00-10:00) 2,800 ден. 1,250 ден.
Понеделник-среда-петок (17:00-18:00), сабота (10:00-11:00) - Распродадено 2,800 ден. 1,250 ден.
Понеделник-среда-петок (18:00-19:00), сабота (10:00-11:00) 2,800 ден. 1,390 ден.
Понеделник-среда-петок (19:00-20:00), сабота (10:00-11:00) 2,800 ден. 1,390 ден.
Вторник-четврток (17:00-18:00), сабота (09:00-10:00) 2,800 ден. 1,250 ден.
Вторник-четврток-(18:00-19:00), сабота (10:00-11:00) 2,800 ден. 1,250 ден.
Вторник-четврток (19:00-20:00), сабота (10:00-11:00) 2,800 ден. 1,390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2023 до 15.03.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Локацијата се наоѓа во Спортски центар Јане Сандански (во склоп на олимписки комитет)
 • Потребно е да почнете со вежбање до 15.03.2023
 • Понудата е за едно лице за месечна членарина.

За компанијата

Team BASEMENT се занимава со функционален фитнес - по методата на “CrossFit”, наменет за сите без разлика на години, пол и нивото на физичка спремност. Програмата дава неспоредливи резултати - ќе се стекнете со правилно држење, одлична кондиција, зголемана сила, издржливост, флексибилност, мобилност. Со еден збор: станувате максимално функционални, на најбезбеден начин од која било друга програма.  

Методологијата работи за секого, може да се прилагоди за напредни вежбачи или пак олесни за почетниците, а сепак и натаму да го добиеме истиот стимул од тренингот и кај едната и кај другата група. Тоа не е магија, тоа е само она што се случува кога ќе вложите труд - следуваат резултати.

Нашата метода е константна промена на функционални движења изведени под висок интензитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.