40 ја следат оваа компанија


 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Димензии на производот: 45x42x34cm
 • Материјал: ABS еко пластика
 • Препорачана возраст: +9 месеци
 • Брзината на тркалата може да се подеси
 • Тркалата и рачките се заштитени со специјална гума против лизгање
 • Производот содржи: табла за цртање, мала книгичка, телефон и клавир
 • Производот може да се користи и како играчка без ногарки

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.