За сите музичари! До 60% попуст на снимање на песна со или без микс и мастер на локација по избор, снимање вокал, микс и мастер или изнајмување на тапани за во студио од BlueTown Studios

Цена од

620 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1550 ден.

Попуст

60%

Заштеда

930 ден.

Купени: 1

Добивате

Опции на понудата:

Снимање на песна со микс и мастер 4,960 ден. 3,100 ден.
Снимање од ден (6 часа) без микс и мастер 3,720 ден. 2,170 ден.
Снимање од ден на ваш терен 8,060 ден. 6,200 ден.
Снимање вокал 1,550 ден. 620 ден.
Микс и мастер 3,100 ден. 1,860 ден.
Изнајмување на тапани за во студио 1,550 ден. 930 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 01.03.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Ново реновираното музичко студио „BlueTown Studios“ почнува повторно со работа и со попуст на старите цени. „BlueTown Studios“ работи веќе пет години од каде што се излезени бројни синглови и албуми.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.