Чувајте го вашето милениче безбедно во секое време! 20% попуст на TAG со информации за вашето милениче + бесплатна достава од MyPet TAG во вредност од 990 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Вредност

990 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

Преостанато време

 • Народен Фронт 19а, ТЦ Беверли Хилс 1/11

  Одведи ме таму

  074 200 122

  [email protected]

Добивате

TAG со информации за вашето милениче + бесплатна достава

Брза и лесна активација во три чекори:
1. Скенирајте го QR  кодот од Вашиот таг
2. Внесете ги податоците за Вашиот миленик
3. Вашиот таг е активиран и Вашиот миленик е сигурен

*TAG-от има важност 10 години, нема никакви дополнителни трошоци, ниту инсталирање на дополнителни апликации. Потребна е само камера од телефон со која се скенира кодот и се добиваат сите информации за миленикот.

*По купување на купонот внесете ги вашите податоци ТУКА

*Подетално за понудата можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • MyPet TAG можете да го нарачате online со бесплатна испорака
 • По купување на купонот внесете ги вашите податоци ТУКА
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

85% од изгубените миленици, кои имаат QR TAG, се враќаат кај нивните сопственици за помалку од 24 часа!

Со едноставно скенирање на QR кодот, се добиваат сите информации за Вашиот миленик:

 • Име на Вашиот миленик
 • Информации за сопственикот
 • Телефон за контакт
 • Адреса на живеење
 • Дополнителни податоци

Вашето кутре е побезбедно со MyPet TAG !

Најновиот новитет кај нас кој е професионален привезок за Вашето милениче! Со креирање на профил, добивате целосни информации за миленикот и доколку се загуби со скенирање на кодот профилот е достапен за секого и со важност од 10 години!

TAG-от има важност 10 години, нема никакви дополнителни трошоци, ниту инсталирање на дополнителни апликации.

Потребна е само камера од телефон со која се скенира кодот и се добиваат сите информации за миленикот.

Прочитајте повеќе на www.mypet.mk

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.