До 44% попуст на коктел по избор: Dry Martini, Tequila Sunrise или White Lady во Mydan coctail & Lounge Bar по цена од 89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

До 44% попуст на коктел по избор: Dry Martini, Tequila Sunrise или White Lady во Mydan coctail & Lounge Bar по цена од 89 ден.

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 25

 • Костурски Херои 38, Скопје

 • 02 3115 012

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 01:00 Саб: 10:00 - 01:00Нед: 12:00 - 01:00

Добивате

Коктел по избор:

 • Dry Martini, цена: 150 ден. 89 ден.
 • Tequila Sunrise, цена: 160 ден. 89 ден.
 • White Lady, цена: 150 ден. 89 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2018 до 28.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот

Опис

Освежете се со добар коктел во пријатна атмосфера.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.