Недела на храна #СкопјеГурман! До 50% попуст на паста по избор: макарони во грне или њоки 4 сирења во Mydan coctail & Lounge Bar

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 50% попуст на паста по избор: макарони во грне или њоки 4 сирења во Mydan coctail & Lounge Bar

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

160 ден.

Попуст

44%

Заштеда

71 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 76

 • Костурски Херои 38, Скопје

 • 02 3115 012

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 01:00 Саб: 10:00 - 01:00Нед: 12:00 - 01:00

Добивате

Паста по избор:

 • Mакарони во грне, цена: 160 ден. 89 ден.
 • Њоки 4 сирења, цена: 240 ден. 119 ден.

*Составот на јадењата можете да го видите во делот Опис


Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот

Опис

Одлично место за вистински гурмани!

Состав на јадењето:

 • Макарони во грне 340 г (макарони, кашкавал, јајца, пармезан)
 • Њоки 4 сирења 330 г (моцарела, рокфорд, горгонзола, пармезан)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.