54% попуст на јадење по избор за 3-4 лица: топла похована даска или мешана скара на вулкански камен во Mydan coctail & Lounge Bar

РАСПРОДАДЕНО

54% попуст на јадење по избор за 3-4 лица: топла похована даска или мешана скара на вулкански камен во Mydan coctail & Lounge Bar

Цена

229 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден..

Попуст

54%

Заштеда

271 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 38

 • Костурски Херои 38, Скопје

 • 02 3115 012

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 01:00 Саб: 10:00 - 01:00Нед: 12:00 - 01:00

Добивате

Јадење по избор за 3-4 лица:

 • Топла похована даска, цена: 500 ден. 229 ден.
 • Мешана скара на вулкански камен, цена: 830 ден. 390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2018 до 28.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Одлично место за вистински гурмани!

Состав:

 • Топла похована даска - поховани зденки, тиквици, пилешки прсти, маслинки, кашкавал и печурки
 • Мешана скара на вулкански камен - Mydan плескавица, колбас, свинско ребро и пилешки стек
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ