15% попуст на MyKronoz ZeSplash смарт часовник + една година гаранција + бесплатна достава во вредност од 4699 ден. по цена од 3999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

15% попуст на MyKronoz ZeSplash смарт часовник + една година гаранција + бесплатна достава во вредност од 4699 ден. по цена од 3999 ден.

Цена

3,999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,699 ден.

Попуст

15%

Заштеда

700 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

MyKronoz ZeSplash смарт часовник

 • Гаранција: една година
 • Бесплатна достава

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • MyKronoz ZeSplash Brown Smartwatch
 • Water resistant and touch color screen
 • Connects to your phone via Bluetooth 3.0
 • Works with Android and Ios
 • Dialing numbers via touch screen
 • Ring and vibrate on incoming call with displaying the number and name on LED screen
 • Integrated speaker and microphone
 • Emails, social media (facebook, instagram, twitter)
 • Notifications events
 • Sms and missed calls allers
 • Stream music from the phone
 • Anti lost phone alarm - Triggers an alarm when your phone is away (10m)
 • Equipped with a 3-axis accelerometer that tracks steps taken (Pedometer)
 • Calories burned
 • Distance traveled and hours slept
 • Users can sync their activity data
 • Set up daily goals and reminders
 • Follow their performance and progress using ZeSplash free mobile app—available on the App Store and Google Play
 • Voice control - Perform tasks using voice commands
 • Voice recording
 • 1000 contacts phonebook
 • 256MB Memory
 • Micro USB connection
 • Battery type : Li-ion 280 mAh and battery life is 90 h
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ