7 ја следат оваа компанија


MYSTERY BOX – 3 ПАРА ЧОРАПИ

490 ден.

Опис

3 пара quicksox чорапи. Изненадете се себеси и најблиските. 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Quick Sox"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.