• Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374; 02 25 53 472; 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник

 • Димензии: ширина 110mm, должина 47mm, висина 45mm, тежина 41.5 gr.
 • Боја: розева
 • Упатство за употреба

Опис

Светскиот хит број 1 за прв пат во Македонија стана достапен во Нитро Компјутери. Држач за мобилен телефон со вграден пасивен звучник.

Упатство:

 • iPhone 5 / 4 / 4S / 3G се поставуваат исправено
 • Nokia E серија се поставува во обратна положба
 • BlackBerry, Samsung, LG, HTC, Alcatel, Sony... - се бара најдобрата положба според дизајнот на телефонот
 • Држачот може да се постави и во вертикална положба
 • Пуштете ја својата омилена музика, филм, видео клип ... и уживајте

Карактеристики на Nitro N-PHONE

 • Направен специјално за iPhone 5 / 4 / 4S / 3G, со мала модификација од нашите сервисери или приспособување на положбата може да се користи за било кој модел на мобилен телефон кој има звучник во горниот или долниот дел
 • Не содржи активни електронски елементи
 • Звучникот го засилува звукот од мобилниот телефон за 2 - 2.5 пати
 • Доживотна гаранција
 • Потполно безбеден за Вашето здравје - производот ги поседува сертификатите:
 • CE - Certificate of compliance with the council EMC directive 2004/108/EC
 • Commission Regulation (EU) No 494/2011 amending Annex XVII of REACH Regulation (EC) No 1907/2006 (previously restricted under entry 23 of Regulation (EC) No 552/2009 amending Annex XVII of REACH Regulation
 • (EC) No 1907/2006) - Cadmium (Cd). Test Method: With reference to US EPA Method 3052:1996 and US EPA Method 3050B:1996. Не е детектиран Cadmium (Cd)
 • RoHS Directive (Restriction of Hazardous Substances Directive) 2002/95/EC - не е детектиран Кадмиум (Cd), Олово (Pb), Жива (Hg), .....

Произведено / доработено од: Нитро Компјутери ДООЕЛ Скопје
Шифра: NPHONE

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.