10 ја следат оваа компанија


- 10%

N10 кафемат на капсули

8000 ден.

7200 ден.

Преостанато време

Опис

Одличен производ за домашна и канцелариска употреба. Компактна и модерна машина "Fiore", чиј ретро дизајн се вклопува во секој ентериер, овозможува љубителите на кафето да дегустираат вистинско италијанско еспресо или капучино во секој момент, и на секое место.

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Премиум брендови на кафиња. Тука ќе можете да најдете кафе во зрно, капсули или подс/есе. Комплетен избор на кафемати и мелници за домашна или канцелариска работа. Не ги заборавајте нашите бариста додатоци и блогoт наменет за вистинските љубители на доброто еспресо.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.