52% попуст на надградба на свилени трепки во студио Social Hair во вредност од 2500 ден. по цена од 1200 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1300 ден.

Купени: 1

 • ул. Климент Охридски 20А/2

  Одведи ме таму

  071 961 991

Добивате

Свилени трепки со големина и густина по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Модерно уреден, со енергичен млад тим кој ги применува најновите техники во ваше разубавување и негување. Лоциран во центарот на градот Скопје, Social Hair е вистински место за промена на вашиот изглед или негово подобрување.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.