52% попуст на надградба на свилени трепки во козметичко фризерско студио Тропик Белеца во вредност од 2500 ден. по цена од 1200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

52% попуст на надградба на свилени трепки во козметичко фризерско студио Тропик Белеца во вредност од 2500 ден. по цена од 1200 ден.

Цена

1,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,500 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1,300 ден.

Купени : 2

 • Бул. Партизанска бр.66а-2/м2

 • 078831518

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 12:00

Добивате

Надградба на свилени трепки


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.09.2018 до 27.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Сосема нов и современ начин за секогаш убави трепки. Се лепат влакно по влакно, даваат заводлив изглед и истовремено делуваат многу природно. Доколку не сакате вештачки трепки, а сепак ви е многу важно тие да изгледаат убаво, т.н свилени трепки е најдоброто решение.

Козметичко Фризерско Студио Тропик Белеца постои 24 години, лоцирано во трговскиот центар Лептокарија ( Карпош 3 ) Скопје.
Пријатно опремен современ салон за подмладување, разубавување и релаксирање на вашето лице и тело.
Тропик Белеца ви нуди најширока палета на професионални третмани, како и совети и одговори на сите ваши прашања, во светот на козметиката и фризерските услуги. Со своето долгогодишно постоење сме во чекор со светските брендови и иновации од оваа област.
Љубезниот и професионален тим ви стои секогаш на располагање, кој постојано се усовршува со посета на семинари и едукации од светот на убавината.
Бидете дел од нашиот тим. Ви нудиме креативност, квалитет и најдобри услуги какви што вие заслужувате. Направете нешто за себе и својата убавина. Обратете ни се нам со доверба, и уверете се во нашиот квалитет.

Поттикнати од идејата на едно место да го споиме долгогодишното искуство, професионалноста и квалитетот кој може да се пренесе и на наредните генерации, тимот на Студио Тропик Белеца дава обуки на млади таленти.

Обуки за:

 • Масажа
 • Надградба на нокти ( маникир и педикир)
 • Шминка
 • Депилација

Обучувањето на младите таленти се изведува според програма верифицирана од Министерство за образование и наука (МОН).
Сертификатите се верифицирани во република Македонија, како и во европските земји.
Обучувачите се професионалци во својата област, со долгогодишно работно искуство и постојано учество на семинари и едукации од оваа област, пратејќи ги новите трендови и иновации.
Учесниците во обуките првенствено се стекнуваат со теоретско знаење (предавање за основите во анатомијата, техники и редоследи на работа, како и професионален однос со клиентите и соработниците). Додека практичното работење опфаќа поголем дел од обуките, и се изведува на модели кои ги обезбедува едукативниот центар или пак учесникот во програмата.
По завршувањето на обуката, учесниците се оспособуваат за самостојно да ја работат својата избрана професија. Некои од претходните ученици, веќе работат самостојно сами за себе, водејќи свој бизнис, а некои од нив работат надвор од рамките на државата во европските земји.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ