Надградба за WC (висина 15см)

1750 ден.

 • Булевар Кочо Рацин бр.75, Центар, 1000 Скопје, МАКЕДОНИЈА

  Одведи ме таму

  072 225 505, 2 3111 404

  info@medikapro.mk

 • Маршал Тито 36, 1200 Тетово, МАКЕДОНИЈА

  Одведи ме таму

  072 225 505

  info@medikapro.mk

 • Мице Козар 10, 7500 Прилеп, МАКЕДОНИЈА

  Одведи ме таму

  072 225 505

  info@medikapro.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Со поставување на ова помагало се постигнува поголема висина на WC шолјата.  Надградбата за WC шолја со држачи се прицвртсува над WC шолјата со предниот стегач кој се врти едноставно само со рака. Горниот дел е анатомски обликуван за поудобно седење. 

 • Се пребришува со влажна крпа.
 • Висина: 15 cm
 • Шифра: MS8141
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.