Посета на Охрид (01.04-10.06.2021)! До 28% попуст на наем на апартман по избор во Penelopa Apartments, Охрид

Цена од

1990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2760 ден.

Попуст

28%

Заштеда

770 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јане сандански бр. 4 Охрид

  Одведи ме таму

  075249999

  penelopaohrid@gmal.com

Добивате

Наем на апартман по избор

Опции на понудата:

Апартман 1 (1 брачен кревет + 2 единечни кревети) 2,760 ден. (45 еур)
1,990 ден. (32 еур)
Апартман Ѕвездено небо (1 брачен кревет +2 единечни кревети) 3,080 ден. (50 еур)
2,390 ден. (39 еур)
Апартман Мозаик Пенелопа ( 1 брачен кревет + 3 единечни кревети) 3,390 ден. (55 еур)
2,690 ден. (43 еур)

*Цената се однесува на наем на цел апартман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.04.2021 до 10.06.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања со купен купон

   

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.