Релаксирајте се во Охрид (Ноември)! 43% попуст на наем на сместување со капацитет до 5 лица во Апартмани Stela Rosa

Цена

1999 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

43%

Заштеда

1501 ден.

Преостанато време

 • Abaz Emin 210, Ohrid, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 200 135

  [email protected]

Добивате

Наем на апартман за 2-5 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2023 до 01.12.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Престојувајте во прекрсниот Охрид во нов и удобен апартман!

Апартмани Stela Rosa, Oхрди: двособен апартман во кој може да се сместат 4 - 5 лица, на 2 спрат од зграда со лифт и сопствен паркинг. Апартманот поседува тераса, wi-fi, TV и целосно опремена кујна.

Апартманот се наоѓа на 10 минути од шеталиште, 5 минути од Мегуградската автобуска и 5 минути од Касарната. До апартманот има маркет и пекара.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.