Пријатно опуштање во центарот на Охрид (Март - Јуни)! До 61% попуст на наем на апартман за 2, 3 или 4 лица во вила Св. Ѓорѓи

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2790 ден.

Попуст

61%

Заштеда

1700 ден.
 • Ул. Аргир Маринчев бр.2 Охрид

  Одведи ме таму

  070336161, 078203099

  ljupchotaneski@yahoo.com

Добивате

Опции на понудата:

Наем на апартман (Петок-Сабота) 2,790 ден. (45 еур.)
1,395 ден. (23 еур.)
Наем на апартман (Недела-Четврток) 2,790 ден. (45 еур.)
1,090 ден. (18 еур.)

* Апартманите се за 2, 3 или 4 лица

* Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

* Понудата не важи за период 25.04-01.05.2019 и 24.05-26.05.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2019 до 15.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е да се јавите за потврда на резервацијата
 • Доплата за туристичка такса на ден по лице 40 ден.(директно во хотелот)
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Понудата не важи за период 25.04-01.05.2019 и 24.05-26.05.2019

Опис

Направете го вашиот најдобар избор за вашиот заслужен одмор во ексклузивно -луксузните апартмани во центарот на старата чаршија на Охридската ривиера во Вила Свети Ѓорѓи .

Нов, современ и атрактивен објект категоризиран со три sвезди. Вила Свети Ѓорѓи ги задоволува префинетите вкусови на сите туристи, идеален избор за престој во Охрид ,во било кое годишно време.

Вила Свети Ѓорѓи има четири типа на луксузно опремени апартмани со : тераси со поглед на чаршијата, кујна, купатило, џакузи, телевизор, кабловска телевизија, интернет, климатизер и мини бар. Нашата цел е Вашиот комфорт и уживање за време на престојот со задоволство да ги оствариме

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.