Удобен амбиент за пријатен одмор во Охрид (Јуни)! 20% попуст на наем на апартман за до 7 лица во Stefano Luxury apartments во вредност од 4650 ден. по цена од 3720 ден.

Цена

3720 ден.

Вредност

4650 ден.

Попуст

20%

Заштеда

930 ден.

 • Ул. Славеј Планина

  Одведи ме таму

  077739000, 070362344

  [email protected]

Добивате

Понудата е за ноќевање во апартман 

Капацитет: до 7 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2022 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате на емаил или телефон за слободни места.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице за тур.такса директно во сместувањето
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

ПОЛОЖБА:

Апартман Стефано се наоѓа на прекрасна локација, на само 50 м до градскиот кеј, 300 м од охридската чаршија и 300 м од најпознатата плажа Cuba Libre.

СМЕСТУВАЊЕ:

Апартманот има 80 м2, луксузно опремен, има две спални соби и капацитет за 7 особи. Посебен дневен престој со трпезарија и целосно опремена кујна, тоалет со туш кабина, тераса во сите соби. 

СОДРЖИНА:

Апартманот располага со приватен паркинг со безбедносни камери, нуди целосна приватност, бесплатен Wi-Fi, кабелска телевизија, подно греење, клима уред и е луксузно наместен. Одличен за фамилијарен престој.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.