Одморете се во Дојран (Ноември-Декември)! 33% попуст на наем на апартман за 2/4 лица во Вила Боко во вредност од 1500 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

33%

Заштеда

501 ден.

Преостанато време

Купени: 6

 • Стар Дојран, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078287385

  [email protected]

Добивате

Наем на апартман во кој може да се сместат: 2 возрасни + 2 деца или 2 возрасни + 1 лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2023 до 20.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот е задолжителна е претходна резервација на телефон: 078287385
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Вила Боко се наоѓа во Стар Дојран, над Маркет Македонија. Сите апартмани се опремени со сопствена кујна,тоалет, тв, ладење/греење и wi-fi.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.