Дестинација Македонија! Неверојатен панорамски поглед на Пониква (01.09-15.09.2022)! 10% попуст на наем на сместување по избор: двокреветна, четворокреветна, делукс соба или дуплекс апартман во Magnolija Resort

img

Цена од

1620 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

10%

Заштеда

180 ден.

Купени: 24

 • Magnolija Resort, Поника

  Одведи ме таму

  076 213 212

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба без тераса (макс. 2 лица) 1,800 ден. (29 еур)
1,620 ден. (26 еур)
Ноќевање во трокреветна соба со тераса или приземје (макс. 2 + 2 деца) 2,400 ден. (39 еур)
2,160 ден. (35 еур)
Ноќевање во делукс соба со тераса (макс. 2 + 2 деца) 3,600 ден. (58 еур)
3,240 ден. (52 еур)
Ноќевање во дуплекс апартман со тераса (макс. 4 + 2 деца) 4,200 ден. (68 еур)
3,780 ден. (61 еур)

*Подетално за собите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.07.2022 до 30.09.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот на 076 213 212
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Во хотелот се врши доплата за туристичка такса од 40 ден. по лице од ноќевање
 • Пријавувањето е после 14 часот додека одјавувањето е до 10 часот (со можност за договор)
 • Сместувањето не дозволува влез на домашни миленици
 • Ресортот нуди можност за изнајмување на велоспеди
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Соба ТИП 1 - Двокреветна соба без тераса 16m² (макс. 2 лица)

 • Кревет 160x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор
 • Тоалет со туш + фен 

Соба ТИП 2 - Трокреветна соба со тераса или приземје 16m² (макс. 2 + 2 деца)

 • Кревет 180x200
 • Дополнителен кревет на спуштање 140x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор
 • Интернет
 • Тоалет со туш + фен 

Соба ТИП 3 - Делукс соба 54-62 m² (макс. 2 + 2 деца)

 • Кревет 180x200
 • Дополнителен кревет на спуштање 140x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор
 • Интернет
 • Тоалет со туш + фен 
 • Сопствена тераса со поглед кон запад (зајдисонце)

Соба ТИП 4 - Дуплекс апартман со тераса 72 m² (макс. 4 + 2 деца)

 • 2 х Спални соби со кревет 180х200 cm
 • Дополнителен кревет на спуштање 140x200
 • Минибар + електричен бокал за кафе и чај
 • Смарт телевизор во дневна и во спална соба 
 • Интернет
 • Тоалет со туш + фен 
 • Сопствена тераса со поглед кон запад (зајдисонце)

Grouper интересни факти за Пониква

 • Пониква - планински бисер на Осогово, познат како „воздушна бања” обвиен со густа шума и природа која одзема здив. На надморска височина од 1.560 метри ќе заборавите на сите грижи и проблеми и сè што ве измачува, па тоа ја прави Пониква идеално место за викенд-релаксација.
 • Најпознатите специјалитети на овој дел се осоговски ќебап (направен од чисто месо), мечкина шепа, ребро во фурна, осоговска вешалица, даска изгрев.
 • Особена туристичка атракција е за љубителите на ловот, во непосредна близина на Пониква е резерватот за дивеч „Полаки“.

За компанијата

Искористете го периодов да се разладите и да ги наполните градите со чист воздух. Доколку сакате да се одморете на планина и да ја почувствувате самата природа, Магнолија Ресорт е идеално место за бегство од градскиот метеж и регенерирање на потребната енергија. Луксузно опремени соби и апартмани со неверојатен панорамски поглед.  Пријатен амбиент кој овозможува удобност и мир. Модерен ентериер. Гостопримливост и свеж планински воздух. Место создадено со цел да ги зголеми Вашите граници на задоволство. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.