Уживање во дрвени куќички во Пампорово (Мај)! Промотивна цена за наем на вила со максимален капацитет до 12 лица во Villa Elitza Пампорово 

Цена од

13950 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Elitza Villa, Pamporovo, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359879938302

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно ноќевање во Villa Elitza (со максимален капацитет од 12 лица)

Опции на понудата:

Ноќевање за период Март-Април 13,950 ден. (225 еур)
Ноќевање за период Мај 12,400 ден. (200 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен интернет 
 • Паркинг (до исполнување на слободните капацитети)
 • Користење на скара на отворено
 • Туристичка такса

*За повеќедневен престој потребно е да се купат соодветен број на купони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.03.2023 до 31.05.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку [email protected] или телефон +359879938302
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При пристигнување потребно е да го однесете купонот испечатен 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Барате место за дружба со пријатели? Вила Елица има се што ви е потребно за целосен и пријатен одмор. Вила Елица има 3 двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло), салон со камин, трпезарија, стаклена тераса. Секоја соба е опремена со: кабловска телевизија, приватна бања, Wi-Fi интернет, греење. Исто така постои и комплетно опремена кујна со фрижидер-замрзнувач, електричен шпорет со фурна, машина за кафе, тостери, електричен котел, микробранова печка, целосен комплет прибор и садови и фен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.