Уживајте во луксузен амбиент во центарот на Скопје (10.10-24.04.2023)! 25% попуст на наем на апартман со џакузи и сауна во Pentlux Luxury Apartments во вредност од 9200 ден. по цена од 6900 ден.

Цена

6900 ден.

Вредност

9200 ден.

Попуст

25%

Заштеда

2300 ден.

Купени: 2

Добивате

Понудата е за наем на луксузен апартман за едно ноќевање во центарот на Скопје 

Секој апартман располага со:

 • Приватна сауна
 • Приватно џакузи
 • Домашно кино - 120' екран и сараунд систем со кабловска, HBO MAX и Netflix 
 • Смарт контрол тушеви со масажери и водопад 
 • Паметно осветлување во сите бои со контрола и климатизација на гласовна команда
 • Кафемат Долче Густо
 • Прекрасен поглед на центарот на Скопје

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.07.2022 до 31.05.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Секој апартман располага со:

 • Приватна сауна
 • Приватно џакузи
 • Домашно кино - 120' екран и сараунд систем со кабловска, HBO MAX и Netflix 
 • Смарт контрол тушеви со масажери и водопад 
 • Паметно осветлување во сите бои со контрола и климатизација на гласовна команда
 • Кафемат Долче Густо
 • Прекрасен поглед на центарот на Скопје
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.