Релаксација со поглед на Охридско езеро (20.09-20.12.2022)! До 33% попуст на наем на сместување по избор + попуст во пицерија Немо од Апартмани Луканов, Охрид

Цена од

1700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2556 ден.

Попуст

33%

Заштеда

856 ден.
 • Boro Sain 9, Ohrid

  Одведи ме таму

  070 391 210

  [email protected]

Добивате

Наем на сместување по избор 

Опции на понудата:

Ноќевање во двокреветна соба за 2 лица 2,556 ден. (41 еур)
1,700 ден. (27 еур)
Наем на апартман за 4 лица 2,970 ден. (48 еур)
2,400 ден. (39 еур)

*Со купен купон преку Grouper добивате 20% попуст во пицерија Немо-Охрид
*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.09.2022 до 20.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Апартмани Луканов се на помалку од 200 м од плажа и црквата Света Софија. Тој нуди тури на манастирот Свети Наум, како и нуркање и параглајдерство. Климатизација и кабловска телевизија се стандардни во сите соби. Мал фрижидер, апарати за кафе и Wi-Fi. Повеќето соби имаат балкон со поглед на Охридското Езеро. Други активности што можат да се организираат вклучуваат пешачки патувања, планински велосипедизам и дружење. Има многу кафе-барови, ресторани и продавници на 5 минути пешачење од Апартманите. Старата чаршија е исто така во близина, како и античкиот театар и тврдината Самоил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.