Oдмор во Боровец (Март)! До 48% попуст за наем на вила по избор: Vila Jagoda или Vila Malina

Цена од

6572 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

12586 ден.

Попуст

48%

Заштеда

6014 ден.

Преостанато време

Добивате

Наем на вила Јагода или Малина за едно ноќевање и денови по избор 

Опции на понудата:

Едно ноќевање во Вила Јагода стандард од 1 до 4 лицa (недела-четврток) 12,586 ден. (203 еур)
6,572 ден. (106 еур)
Едно ноќевање во Вила Јагода + сауна од 1 до 4 лицa (недела-четврток) 15,810 ден. (255 еур)
8,246 ден. (133 еур)
Едно ноќевање во Вила Јагода Deluxe од 1 до 3 лицa (недела-четврток) 13,268 ден. (214 еур)
7,130 ден. (115 еур)
Едно ноќевање во Вила Малина од 1 до 5 лица (недела-четврток) 9,114 ден. (147 еур)
7,130 ден. (115 еур)
Едно ноќевање во Вила Малина Deluxe од 1 до 4 лицa (недела-четврток) 12,586 ден. (203 еур)
7,564 ден. (122 еур)
Едно ноќевање во Вила Јагода стандард од 1 до 4 лицa (петок-сабота) 12,586 ден. (203 еур)
7,812 ден. (126 еур)
Едно ноќевање во Вила Јагода + сауна од 1 до 4 лицa (петок-сабота) 15,810 ден. (255 еур)
9,238 ден. (149 еур)
Едно ноќевање во Вила Јагода Deluxe од 1 до 3 лицa (петок-сабота) 13,268 ден. (214 еур)
8,060 ден. (130 еур)
Едно ноќевање во Вила Малина од 1 до 5 лицa (петок-сабота) 9,114 ден. (147 еур)
8,060 ден. (130 еур)
Едно ноќевање во Вила Малина Deluxe од 1 до 4 лицa (петок-сабота) 12,586 ден. (203 еур)
8,866 ден. (143 еур)

Наем на вила Јагода или Малина за едно ноќевање и денови по избор 

 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса, данок и осигурување
 • WiFi
 • Детско игралиште
 • Терен за кошарка, фудбал, одбојка и бадминтон 

*За појадок и вечера се доплаќа на рецепција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2022 до 31.03.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Периодот на предрезервација трае 24 часа. За да ја потврдите резервацијата потребно е да ги испратите купените ваучери на маил
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Цената на вилите се однесува за едно ноќевање
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој

Доплати по избор:

 • За појадок за возрасно лице се доплаќа 8 € по ден 
 • За појадок за дете од 4 - 12.99 години се доплаќа 5 € по ден
 • За вечера за возрасно лице се доплаќа 16 € по ден
 • За вечера за дете од 4 - 12.99 години се доплаќа 10 € по ден
 • За возрасно лица (6то) во Вила Малина се доплаќа 20 € по ден
 • За домашно милениче се доплаќа 8 € по ден
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Вилите Јагода 

Лоцирани се на само 2 километри (30 минути пеш) од центарот на Боровец. Вилите се опкружени со сончеви ливади и прекрасни високи дрвја. Погодни се за фамилии, брачни парови, групи на пријатели или романтичари. Вилите се отворени во текот на целата година.

Сите Вили имаат кујна, а дел од вилите поседуваат и сауни. Сите вили имаат тераса со надворешен мебел, приватна бања и туш. Yagoda Вилите имаат 40 вили изработени од дрво и тоа: 10 луксузни вили, 10 вили кои доаѓаат со сауна, и 20 без сауна. Наменети се за 4 лица, а по потреба може да се додаде додатен кревет за возрасни или деца.

Овде гостите може да се забавуваат играјќи тенис, фудбал, ракомет, одбојка, кошарка и бадминтон. За најмалите достапни се детски игралишта и забавни игри. Велосипеди и ролери може да се изнајмат.

Сместени близу до центарот на Боровец, дрвените вили Јагода и Малина поседуваат ресторан кој нуди вкусна, домашна Бугарска храна. Паркингот е бесплатен за сите гости.

Вилите "Јагода" располагаат со

 • Соба за дневен престој со комотна софа, дополнителни два кревета, гардеробер, ТВ, и wifi
 • Спална соба
 • Опремена кујна
 • Бања
 • Тераса

10 од вилите располагаат со сопствена сауна

Вила Малина

Малина Вилите се лоцирани во близина на Вилите Јагода. Опкружени се со прекрасни и миризливи дрвја, во мирно место на крајот од градот Боровец. Оддалечени се од центарот на градот 2 km или 30 минути пеш.

Можноста да се сместат повеќе луѓе во две различни соби ги прави Вилите Малина една од омилените дестинации за големи друштва и фамилии.

Вилите Малина имаат 28 комфортни, дрвени куќи на два спрата (old-style). Имаат капацитет да сместат до 6 лица и можност да се обезбедат додатни 1 или 2 кревети на првиот спрат.

Сите Вили Малина се двокатни и поседуваат:

 • Дневна соба со кревет, простор за седење, гардеробер, ТВ, и бесплатен Wi-Fi интернет во вилата
 • Две спални на вториот спрат
 • Опремена кујна
 • Бања со туш
 • Тераса со мала маса и клупа за седење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.