Уживање во дрвени куќички во Пампорово (Декември)! Промотивна цена за наем на едно, две или три ноќевања по избор со максимален капацитет до 12 лица во Villa Elitza Пампорово 

Цена од

10788 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Elitza Villa, Pamporovo, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359879938302

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на едно, две или три ноќевања по избор во Villa Elitza (со максимален капацитет од 12 лица)

Опции на понудата:

1 Ноќевање за период од 01.10.2023 до 30.10.2023 10,788 ден. (174 еур)
1 Ноќевање за период од 01.11.2023 до 22.12.2023 14,322 ден. (231 еур)
2 Ноќевања за период од 23.12.2023 до 29.12.2023 41,230 ден. (665 еур)
3 Ноќевања за период од 23.12.2023 до 29.12.2023 57,102 ден. (921 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен интернет 
 • Паркинг (до исполнување на слободните капацитети)
 • Користење на скара на отворено
 • Туристичка такса
 • Kористење на просторијата за игри во хотелот Елица (доколку хотелот е во функција)
 • Kористење на џакузи и сауна во хотелот Елица со претходна резервација (доколку хотелот е во функција)
 • Превоз до пистата Студенец (доколку хотелот е во функција)

*За повеќедневен престој потребно е да се купат соодветен број на купони

*Од клиентите се бара да платат депозит од 100 лева (50 евра) при пријавувањето.

*Клиентите треба да го исчистат приборот за готвење и храната што ги користеле пред да заминат. Во случај на неисполнување на условите или при настаната штета, депозитот не се враќа.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2023 до 29.12.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку [email protected] или телефон +359879938302
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При пристигнување потребно е да го однесете купонот испечатен 
 • За повеќедневен престој потребно е да се купат соодветен број на купони
 • Од клиентите се бара да платат депозит од 100 лева (50 евра) при пријавувањето
 • Клиентите треба да го исчистат приборот за готвење и храната што ги користеле пред да заминат. Во случај на неисполнување на условите или при настаната штета, депозитот не се враќа
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Барате место за дружба со пријатели? Вила Елица има се што ви е потребно за целосен и пријатен одмор. Вила Елица има 3 двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло), салон со камин, трпезарија, стаклена тераса. Секоја соба е опремена со: кабловска телевизија, приватна бања, Wi-Fi интернет, греење. Исто така постои и комплетно опремена кујна со фрижидер-замрзнувач, електричен шпорет со фурна, машина за кафе, тостери, електричен котел, микробранова печка, целосен комплет прибор и садови и фен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.