Мега новогодишна распродажба во Megasport! Купон од 69 ден. со кој добивате 40% на дел од минатата колекција, 35% попуст на целиот асортиман на производи и на веќе намалени цени + 35% на сите производи во Megasport Outlet

РАСПРОДАДЕНО

Мега новогодишна распродажба во Megasport! Купон од 69 ден. со кој добивате 40% на дел од минатата колекција, 35% попуст на целиот асортиман на производи и на веќе намалени цени + 35% на сите производи во Megasport Outlet

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2021

 • Кеј 13-ти Ноември, Скопје, Македонија

 • 02 311 4701

 • info@megasport.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00
 • ГТЦ бр. 4/секција 5 локал 4 (Скопје)

 • 02 3 138 005

 • ул. 11-ти Октомври бр. 3А (објект Лумикс, кат 1-Скопје)

 • 023 236 063

 • Skopje City Mall (Скопје)

 • 02 3085 108

 • ТЦ Бисер, кат 1, Аеродром (Скопје)

 • 02 2 465 486

 • ул. Маршал Тито бр. 20 локал 2 (Битола)

 • 047 229 226

 • ул. Св. Климент Охридски, бр.44 (Охрид)

 • 046 262 024

 • ул. Јане Сандански бр. 1/5 (Прилеп)

 • 048 410 960

 • ул. Гоце Делчев бр.10 (Велес)

 • 070 315 594

 • ул. Ленинова бб (ГТЦ Глобал) Струмица

 • 034 320 075

 • ул. Ленинова бб (ГТЦ Глобал 1-26) Струмица

 • 070 315 594

 • ул. Плоштад Маршал Тито бр.22 (Гостивар)

 • 042 215 434

 • ул. Маршал Тито бр.124 (Гевгелија)

 • 034 227 774

 • ул. Тошо Арсов бр.32 (Штип)

 • 032 304 180

 • ул. маршал Тито бр. 97 (Кочани)

 • 033 410 224

 • ул. Борис Кидрич бр. 1/1приземје (Куманово)

 • 031 377 242

 • ул. Булевар Ослободување бр. 41 (Кичево)

 • 071 600 220

 • ул. Маршал Тито бр.63 (Струга)

 • 046 783 260

 • ТЦ Ловец, 3 локал 1, (Кичево)

 • 044 482 244

 • ул. Пано Мударов бр.8 (Кавадарци)

 • 043 363 638

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • 40% попуст на дел од минатата колекција во Megasport
 • 35% попуст на цел асортиман на производи во Megasport
 • 35% попуст на сите производи со веќе намалени цени во Megasport
 • 35% попуст на цел асортиман на производи во Megasport Outlet

*Попустот важи за брендовите: Nike, Adidas, Reebok, Asics, Brugi, Killetec, Elan, Alpina, Gri Sport, Kettler, Tibhar Spalding, Ice Peak и многу други! 

*Попустот важи за СИТЕ производи: облека, обувки, скии, сноуборди, јакни, зимска и спортска опрема


Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.12.2017 до 10.01.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за сите локации на Megasport и Megasport Outlet​
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Megasport и Megasport Outlet​
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците

Опис

Компанијата Megasport е формирана во 1974 под името Slovenijasport. Во тој период е водечка компанија во цела Југославија и третиот најголем клиент на компанијата Adidas во Европа. Slovenijasport беше официјален дистрибутер на брендовите Adidas, Elan, Rossignol и многу други 24 познати спортски брендови. По распадот на Југославија, компанијата го промени името во Megasport и оттогаш станува официјален дистрибутер на Reebok, Brugi, Killtec, Elan, Alpina, Gri Sport, Kettler, Tibhar, Spalding, Ice Peak и главен увозник на Nike, Adidas, Asics, Puma и многу други познати брендови. Во моментот Megasport има 22 продавници низ цела Македонија и според тоа е водечка компанија на македонскиот пазар.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ