Подарете ексклузивно парче накит! Купон од 79 ден. со кој добивате 50% попуст на целиот асортиман на женски и машки сребрен накит и до 90% попуст на накит со Swarovski elements од Bushi Fashion

Купени: 244

 • Стара Чаршија, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 323 0103

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • 50% попуст на сребрен накит
 • од 50% до 90% попуст на накит со Swarovski elements

* Попустот важи за целиот асортиман на женски и машки накит 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2018 до 22.11.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Bushi Fashion, а попустот се добива единствено со овој купон
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Накитот е украс на телото кој прави да блеснете уште повеќе. Дозволете квалитетот на Swarovski elements да ја истакне Вашата самодоверба, стил и гламур.

Производот е спакуван во луксузна брендирана Swarovski кутија за накит, соодветна и за подарок. Со производот добивате и сертификат за автентичност.

Почестете се себеси со врвен декоративен накит каков што заслужувате или пак изненадете некоја ваша драга личност. Ваков подарок секој би посакал - подарете со стил и разубавете го денот некому!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.