44% попуст на гиро порција со пилешко месо во Гостилница Налеј во вредност од 140 ден. по цена од 79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

44% попуст на гиро порција со пилешко месо во Гостилница Налеј во вредност од 140 ден. по цена од 79 ден.

Цена

79 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

140 ден.

Попуст

44%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 92

 • Бул. Јане Сандански 118

 • 02 2450 590; 078 801 989

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 01:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Гиро порција

 • 2 гира
 • Состав: пилешко, помфрит, домат, краставица, сос и марула

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.07.2017 до 25.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Гостилница Налеј е прекрасно место каде можете да уживате во вкусна храна подготвена од вистинските гурмани, во пријатна атмосфера. 

Лоцирана во срцето на Аеродром, во близина на T.Ц Бисер, спроти Веро Маркет, Гостилница Налеј е место во кое можете да се впуштите во прекрасните вкусови на одлично подготвена скара или пак јадења од традиционалната кујна. 

Ако барате место каде храната ќе ја доживеете со сиот нејзин интензитет, ако барате место каде вашите сетила ќе доживеат комплетно задоволство, тогаш уживајте во вкусовите подготвени од вистинските гурмани во Гостилница Налеј!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ