53% попуст на мешана скара за 4 лица: шарска, стек, свинско и колбас + помфрит во Гостилница Налеј во вредност од 800 ден. по цена од 380 ден.

РАСПРОДАДЕНО

53% попуст на мешана скара за 4 лица: шарска, стек, свинско и колбас + помфрит во Гостилница Налеј во вредност од 800 ден. по цена од 380 ден.

Цена

380 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

53%

Заштеда

420 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 72

 • Бул. Јане Сандански 118

 • 02 2450 590; 078 801 989

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 01:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Мешана скара за 4 лица

 • Стек - 4 парчиња (400gr)
 • Свинско месо - 4 парчиња (400gr)
 • Шарка плескавица - 4 парчиња (400gr)
 • Колбас косиљак - 4 парчиња (400gr)
 • Помфрит

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.07.2017 до 31.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Гостилница Налеј е прекрасно место каде можете да уживате во вкусна храна подготвена од вистинските гурмани, во пријатна атмосфера. 
Лоцирана во срцето на Аеродром, во близина на T.Ц Бисер, спроти Веро Маркет, Гостилница Налеј е место во кое можете да се впуштите во прекрасните вкусови на одлично подготвена скара или пак јадења од традиционалната кујна. 
Ако барате место каде храната ќе ја доживеете со сиот нејзин интензитет, ако барате место каде вашите сетила ќе доживеат комплетно задоволство, тогаш уживајте во вкусовите подготвени од вистинските гурмани во Гостилница Налеј!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ