Прекрасни нокти во секоја пригода! 43% попуст на наливни нокти во салон за депилација ЕЦЕ во вредност од 1200 ден. по цена од 690 ден

Цена

690 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

43%

Заштеда

510 ден.

Купени: 3

 • Булевар Јане Сандански 109, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 293 687

Добивате

Наливни нокти

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.10.2022 до 01.08.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку предходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • депилација
 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.