Наочари - двоглед кои зголемуваат и до 300%

290 ден.

Купени:

4
  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Добивате

Тежина на производот: 140g

Спецификации на производот: 40 * 145 * 45 * 175mm.

Опис

Сакате поблизок поглед, но погледот со голо око е ограничен.

Прогледајте преку Zoomies компактниот двоглед, двоглед кој што се користи без раце а можете да го користите и како очила за сонце.

Zoomies ви дава инстант зголемување и до 300%.

Со Zoomies уживајте во деталите на природата од блиску или користете го за спортски настани. Кажете им збогум на тешките двогледи кои што тешко се носат и зафаќаат многу место.

Zoomies се толку лесни за кои можеби ќе заборавите дека ги имате!

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.