6 ја следат оваа компанија


- 40%

Наочари за сонце PERSOL

11000 ден.

6600 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • 16та Македонска Бригада бр.2 влез 3 локал 4, Автокоманда, Скопје

  Одведи ме таму

  078348311

  optikaoutletbb@gmail.com

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "ББ Оптик Outlet"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

ББ Оптика Outlet нуди голем избор на диоптриски очила и очила за сонце по најповолни цени. ББ Оптика е outlet со најширок асортиман на очила од премиум брендови!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.