За љубителите на автентични вкусови! 33% попуст на наргиле со вкус по избор + 4 турски чаеви во Ресторан и кафе Наргиле во вредност од 520 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

520 ден.

Попуст

33%

Заштеда

170 ден.

Купени: 17

Добивате

Наргиле со вкус по избор + 4 турски чаеви

Услови

  • Купонот може да се искористи од 15.03.2019 до 23.05.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пожелна е претходна резервација
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Поминете пријатни мигови со вашите блиски во пријатната атмосфера и автентичниот амбиент на ресторан и кафе "Nargile" .

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.