За љубителите на автентични вкусови! 42% попуст на наргиле со вкус по избор во Dino's Lounge & Shisha во вредност од 500 ден. по цена од 290 ден.

Цена

290 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

42%

Заштеда

210 ден.

Купени: 14

 • Dino's lounge&shisha, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 227 255

  dinosloungeshisha@gmail.com

Добивате

Наргиле со вкус по избор

*Вкусот се добива во зависност од моменталната залиха во ресторанот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.10.2019 до 22.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата не важи за малолетници
 • Понудата важи до 19 часот
 • Кујната во ресторанот не работи во недела

Опис

Единствено место во Дебар Маало каде можете да пробате наргиле во прекрасен амбиент и да уживате во пријатната атмосфера.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.