67% попуст на изнајмување на простор за прослави, родендени, настани во Ресторан и кафе Наргиле во вредност од 3000 ден. по цена од 999 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2001 ден.

 • ул. Градиште 4А Стара Чаршија

  Одведи ме таму

  078494888

  ardijani@gmail.com

Добивате

Изнајмување на простор за прослави, родендени, настани

*Со овој купон за попуст добивате 20% попуст на менито за јадење и пиење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација

Опис

Прекрасно место за Вашите приватни забави, родендени, прослави, after work party, предновогодишни коктели за фирми, ергенски/момински вечери... во срцето на Скопје - Турска Чаршија. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.