До 67% попуст на пакет по избор: фарбање по избор, миење + фенирање + маска за регенерација или шишање + миење + фенирање + маска за регенерација во NAS Beauty Salon

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

67%

Заштеда

201 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Krimska 50, Skopje

  Одведи ме таму

  070 595 402

  saraajdiniosmani@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Шишање + миење + фенирање + маска за регенерација 600 ден. 199 ден.
Фарбање со сопствена фарба 300 ден. 150 ден.
Фарбање со фарба од салонот 800 ден. 550 ден.
Миење + фенирање + маска за регенерација 300 ден. 99 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.09.2019 до 30.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 595 402

Опис

Дозволете си пролетно разубавување во Nas Beauty Salon!

Нека блесне вашата убавина!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.