Откријте нешто повеќе за вас! 45% попуст на натална карта + бесплатна достава од Астротека во вредност од 1800 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

45%

Заштеда

810 ден.

Добивате

Натална карта + бесплатна достава

Услови

  • Купонот може да се искористи од 31.08.2019 до 31.10.2019
  • По купување на купонот испратете ги следните податоци на e-mail astroteka23@gmail.com или во порака на facebook профилот на Астротекa: податоци за изработка - ден, месец, година, точно време и место на раѓање; податоци за достава - име, презиме, адреса, телефонски број
  • Доставата е од 5-8 работни денови

Опис

Основниот астролошки извештај кој дава опис на комплетната Ваша личност, вашите доблести и маани, таленти и послаби страни. Податоци, кои ќе ви послужат целосно да се осознаете. Од наталната карта може да видите на кое поле од Вашиот живот треба да влијаете, за да ја живеете најдобрата верзија од себе, да дознаете што Ве мотивира и како да останете на патот до успехот.
Наталната карта е основа и за подлабоките астро анализи како предикции (прогресии) и синастрија (споредбен/партнерски хороскоп)

Астротека е блог за астрологија, креиран од група ентузијастични астролози, кои имаат за цел да ви ги приближат ѕвездените приказни. Ние цврсто веруваме дека ѕвездите, планетите и нивните танцувачки движења силно влијаат на нашиот карактер, нашиот животен пат, но и на настаните кои е можно да се случат, па за таа цел ќе објавуваме дневни астро-постови кои ќе ве припремат на време.

Креираме астролошки извештаи кои ќе ви помогнат подобро да се запознаете себе си, да ги искористите своите потенцијали и да ги зајакнете своите слаби страни. Астролошките извештаи можат да ви помогнат полесно да ги надминете најтешките и најкомплексни периоди од животот.

За компанијата

Астротека е блог за астрологија, креиран од група ентузијастични астролози, кои имаат за цел да ви ги приближат ѕвездените приказни.
Ние цврсто веруваме дека ѕвездите, планетите и нивните танцувачки движења, силно влијаат на нашиот карактер, нашиот животен пат, но и на настаните кои е можно да се случат и сакаме да им помогнеме на нашите истомисленици во откривањето на нивните лични ѕвездени карти.

Креираме астролошки извештаи кои ќе ви помогнат подобро да се запознаете себе си, да ги искористите своите потенцијали и да ги зајакнете своите слаби страни. Астролошките извештаи можат да ви помогнат полесно да ги надминете најтешките и најкомплексни периоди од животот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.