8 ја следат оваа компанија


img

- 7%

Навлажнувач на воздух УМ 2150 со топла пареа

2800 ден.

2600 ден.

Опис

 • за секојдневна употреба во домот, канцеларија и во сите простории каде што воздухот е сув
 • безбеден за употреба
 • без ризик од изгореници
 • 100% безбеден за бебиња и мали деца
 • максимална температура на пареата е 58С
 • ги " убива" бактериите и сите штетни честички внатре во водата и пареата што излегува е стерилна и без бактерии
 • тивок
 • мала потрошувачка на ел. енергија
 • специјален дел за додаток на етерично масло
 • капацитет на навлажнување: 240мл/час
 • тежина: 1кг
 • резервоар за вода: 2 литри
 • Употребувајте чиста дестилирана вода
 • Производител: Емед Италија
 • Гаранција: 12 месеци

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "KM Medical"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Веледрогеријата КМ - Марјан д.о.о.е.л, Скопје е основана во 1993 година и е една од првите веледрогерии која се занимава со ПРОДАЖБА и СЕРВИС на медицинска опрема. За сите овие години откако постоиме, клиентите секогаш претставуваат приоритет во нашето работење. Нашето мото е Минатото за традиција - квалитет за иднина!
Нашата палета на производи вклучува голем избор на мерачи на крвен притисок, мерачи на шеќер во крв, инхалатори, прочистувачи (јонизатори) и овлажнувачи (освежувачи) на воздух, стетоскопи, инфра – црвени солукс лампи, дигитални топломери, концентратори на кислород, уреди за ноќна апнеа, УВ лампи за дезинфекција и друга медицинска опрема.

Традиционално соработуваме со светски реномирани фабрики за производство на медицинска опрема. Веледрогеријата КМ - Марјан д.о.о.е.л, Скопје е ексклузивен овластен увозник и дистрибутер за компаниите BOKANG, Elettroplastica, Tianjin Empecs Medical (Medisign), efbe – schott, KARE Medical,Citizen, Jumper, Greatcare и др.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.