10% попуст на навлажнувач на воздух SHF 910BL SENCOR + 2 години гаранција во вредност од 1888 ден. по цена од 1699 ден.

10% попуст на навлажнувач на воздух SHF 910BL SENCOR + 2 години гаранција во вредност од 1888 ден. по цена од 1699 ден.

Вредност

1,888 ден.

Попуст

10%

Заштеда

189 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава (над 500 ден.)
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Навлажнувач на воздух SHF 910BL SENCOR + 2 години гаранција + бесплатна достава


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Запремнина: 2,2 l
 • Намена за просторија 20 m2
 • Време на непрекината работа : 7 h
 • Дизајниран да обезбеди ефикасност и практичност
 • Произведува ладна пареа (не влијае на температурата во просторијата)
 • Многу тивко работење
 • Идеален за спални, детски соби , дневни или канцеларии
 • LED индикатор за ниво на водата
 • Автоматско исклучување при празен резервоар
 • Освежувач на просторијата
 • Бучност: ≤35 dB
 • Димензии: ширина 23 cm x должина 17,5 cm x висина 24,5 cm
 • Тежина 950 gr
 • Должина на кабелот 185 cm
 • Сила на напојување 12 W
 • 2 години гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ