- 10%

SENCOR Навлажнувач на воздух SHF 910BL + 2 години гаранција

1888 ден.

1699 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000001420
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Запремнина: 2,2 l
 • Намена за просторија 20 m2
 • Време на непрекината работа : 7 h
 • Дизајниран да обезбеди ефикасност и практичност
 • Произведува ладна пареа (не влијае на температурата во просторијата)
 • Многу тивко работење
 • Идеален за спални, детски соби , дневни или канцеларии
 • LED индикатор за ниво на водата
 • Автоматско исклучување при празен резервоар
 • Освежувач на просторијата
 • Бучност: ≤35 dB
 • Димензии: ширина 23 cm x должина 17,5 cm x висина 24,5 cm
 • Тежина 950 gr
 • Должина на кабелот 185 cm
 • Сила на напојување 12 W
 • 2 години гаранција

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.