Еднодневно уживање Неа Флогита (Секоја недела во Септември)! Еднодневно капење во Неа Флогита + вклучен автобуски превоз за термин по избор од ТА Цонка Бус по промотивна цена од 1200 ден.

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 2

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Опции на понудата:

Термин: 11.09.2022 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
Термин: 18.09.2022 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)
Термин: 25.09.2022 (Недела) 1,200 ден. (19 еур)

Организирана тура во Неа Флогита за термин по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2022 до 15.10.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот телефонски информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето потребно е телефонски да направите потврда на патувањето.
 • Важат општите услови на ТА Цонка Бус.
 • Поаѓање e во 02:00 часот по полноќ пред Дрво декор
 • Враќање во 19:00 часот по македонско време (20:00 часот грчко време)
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Сонце, кристално чисто море и вистинско уживање!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.