Одмор во Неа Потидеа (16.08-27.08.2022)! 15% попуст на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Лидија од TA Ноа Турс

Цена од

21554 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

25358 ден.

Попуст

15%

Заштеда

3804 ден.

Добивате

Понудата е за наем на апартман во термин по избор 

Опции на понудата:

Ноќевање во трокреветен апартман (20.08-27.08.2022) 22,878 ден. (369 еур)
19,446 ден. (314 еур)
Ноќевање во четирикреветен апартман (20.08-27.08.2022) 27,218 ден. (439 еур)
23,135 ден. (373 еур)
Ноќевање во петокреветен апартман (20.08-27.08.2022) 28,458 ден. (459 еур)
24,189 ден. (390 еур)

Понудата е за ноќевање на три, четири или пет лица во апартман и термин по избор
*Апартманите се опремени со кујна, сопствена бања, TV, клима уред, WI-FI и балкон со поглед на градина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2022 до 27.08.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите во агенцијата
 • Сите доплати се прават директно во агенцијата 
 • Во апартманите е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години
 • Сместувањето во апартманите е е во 14:00 (по локално време)
 • Напуштање на апартманите е во 09:00 (по локално време)
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место
 • За хигиената во апартманите во текот на целиот престој се грижат гостите
 • Задолжително е патничко осигурување
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Билет за возрасно лице во еден правец е 35 €
 • Повратен билет за возрасно лице е 45 €
 • Билет за дете од 2 до 12 години во еден правец е 30 €
 • Повратен билет за дете од 2 до 12 години е 35 €
 • За деца до 1.99 години превозот е бесплатен
 • Задолжителна доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во вилата)
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е со прекрасен двор и цветна градина. Располага со 1/3 апартмани , 1/4 и 1/5 дуплекси.Во сите апартмани и дуплекси спалните соби се физички одделени од кујната. Сите соби се со комплетно опремени кујни, сопствени бањи, ТВ, клима уред чие користење е вклучено во цената, WI-FI, балкони со поглед на градина.

Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до соодветно место за запирање на автобусот според локалните сообраќајни услови.
Патниците се превезуваат до на најблиската локација до сместувањето, каде може да се паркира автобус. 

За компанијата

Повеќе од една деценија Туристичката агенција Ноа Турс од Скопје професионално и посветено ги опслужува своите клиенти. Како агенција сме веќе докажани на овој пазар во хотелско сместување, апартманско сместување, автобуски превоз, најповолни авио билети за целиот свет и трансфери. 

НОА ТУРС ви ги нуди следните услуги:

 • Туристички аранжмани
 • Авионски билети за сите светски и европски дестинации
 • Автобуски билети за цела Европа
 • Сите видови на патнички осигурувања
 • Индивидуални патувања - комплетна организација
 • Групни патувања - апсолвентски патувања
 • Организација на семинари, конгреси
 • Посета на саеми
 • Летување и зимување во Македонија
 • Рент - а - кар

Нашата цел е да понудиме свежина и разноликост во светот на патувањата. Дестинациите, цените и настаните понудени од нашата агенција доминираат со нивната егзотичност, поволност, професионалност, сигурност и грижа за нашите ценети клиенти. Аранжманите понудени од туристичката агенција НОА ТУРС се грижливо одбрани со цел да ги задоволат критериумите на нашите клиенти. Дозволете ни да се грижиме за Вашето слободно време и уживајте во патувањето со нас.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.