Лето во Врасна, Грција (03.09 - 30.09.2018)! 30% попуст на наем на студио по избор за 3 или 4 лица во Villa Katerina во вредност од 3100 ден. (50 еур) по цена од 1738 ден. (28 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Лето во Врасна, Грција (03.09 - 30.09.2018)! 30% попуст на наем на студио по избор за 3 или 4 лица во Villa Katerina во вредност од 3100 ден. (50 еур) по цена од 1738 ден. (28 еур)

Цена

1,738 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,100 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1,362 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

Добивате

Изнајмување на студио по избор за едно ноќевање во Villa Katerina

 • Студио за 3 лица или 4 лица

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2018 до 29.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата vilakaterinavrasna@gmail.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за Вашиот посакуван термин, извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата.
 • Користењето на клима уред се доплаќа 5 евра на ден.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Врасна се наоѓа на Стримонскиот залив,која е речиси споена со Асправалата на 2 км.Тие се шповразни со шеталиште покрај море.Врасна е иделана за семеен одмор.Плажата е наградена со европско плаво знаме. Местото има неколку поголеми маркети (меѓу кој и Лидл), таверни и ресторани. 

Вилата се наоѓа во централниот дел на самото место на само 7 мин.одалечена од плажа.Таа  располага со повеќе студија кои се комплетно опремени со(опремени со бања, комплетна кујна, ТВ, клима уред (дополнително се наплатува), тераса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ