Early Booking oдмор во Olympic Beach во Септември! 25% попуст на едно ноќевање во сместување по избор: двокреветна, трокреветна или четирикреветна соба во Nebo Hotel

Цена од

1345 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1793 ден.

Попуст

25%

Заштеда

448 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • str.Dios no.11 Greece

  Одведи ме таму

  +306931010078

  nebohotels@gmail.com

Добивате

Наем на соба за едно ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Наем на двокреветна соба 1,792 ден. (29 еур)
1,345 ден. (22 еур)
Наем на трокреветна соба 2,191 ден. (35 еур)
1,643 ден. (27 еур)
Наем на четирикреветна соба 2,789 ден. (45 еур)
2,092 ден. (34 еур)

*Бесплатно користење на клима уред и Wi-fi интернет

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

*Цената се однесува за наем на целото сместување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2019 до 30.09.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • За деца до 3 год. сместувањето е бесплатно
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Хотелот е лоциран на две минути од плажата во Олимпиаки Акти.

Собите се просторни и располгаат со кујна и тераси со погледн кон планината Олимп или кон улицата. Бесплатен безжичен интернет е на располагање за гостите, како и бесплатно користење на клима уред.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.